Re: nincs cím 2010. november 26. 11:43 Csilla76 Előzmény: #329884 igen, na mindegy, tanultam belőle. maradt azért lóvé..kezdem visszaépíteni a dolgokat. meg fogom csinálni, de nagyon lassan. szar érzés..de most tovább lépek és kész.