Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Csilla76 Előzmény: #329884

igen, na mindegy, tanultam belőle. maradt azért lóvé..kezdem visszaépíteni a dolgokat. meg fogom csinálni, de nagyon lassan.

szar érzés..de most tovább lépek és kész.