Re: nincs cím 2010. november 26. 11:49 Csilla76 Előzmény: #329889 de most már elhiszem neked, egyébként ha rossz irányba fordul, te hány pontot vársz, mennyit érdemes, kb. 50 vagy 100 pontot?