Re: nincs cím 2010. november 26. 11:57 Csilla76 Előzmény: #329901 Magamnak ígérem meg, hogy el fogom, ha megkapom. az a baj, hogy most még maradt longom, és nem tudom, hogy most zárjam-e le..