Hozzászólás
RicsiKomolyan mondom...
Én tudom, hogy senki nem hisz nekem, de ha rossz irányba indul, a felét azonnal zárni kell. Lehet, hogy nem egy fényes ötlet, ha mégis megfordul, de legalább egy ötlet...
Komolyan mondom...
Én tudom, hogy senki nem hisz nekem, de ha rossz irányba indul, a felét azonnal zárni kell. Lehet, hogy nem egy fényes ötlet, ha mégis megfordul, de legalább egy ötlet...