Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Ricsi

Komolyan mondom...

Én tudom, hogy senki nem hisz nekem, de ha rossz irányba indul, a felét azonnal zárni kell. Lehet, hogy nem egy fényes ötlet, ha mégis megfordul, de legalább egy ötlet...