Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: Bravo

#329499 Csilla76 Előzmény: #329498

mindjárt sírva fakadok. sp mindjárt 1200 lesz..nem lesz itt kint esés. de mi nem fogjuk követni őket. dax meg 6900..ez off, de azok is határidősök:-((((brühühü.

Bravo

#329498 akpo7

Du. tartottam egy fejtagitast egy kolleginanak.

O a tudassal en meg a nyerovel (ugyan nem realizalt) lettem gazdagabb! :))))

Re: nincs cím

#329497 Csilla76 Előzmény: #329496

mindegy, duplán betáraztam egy esésre. csak nem longolsz? vettél? én is szeretnék egy felfelét:-)

Re: nincs cím

#329495 Csilla76 Előzmény: #329489

én hülye nyitótól megtartottam a longomat, nem zártam bővítettem rajta..sajnos. mindegy, holnap nyitóban résen leszek. vagy résben:-)

Re: nincs cím

#329489 Alex74 Előzmény: #329485

Kb így, de egy felpattanás innen jöhet, aztán lassan zárul az év.

Most úgy láttam jónak ha kitárazok, ha jövőre folytatni fogom, akkor én is az esésre látok nagyobb esélyt. Vagyis attól függetlenül, hogy folytatom-e :o)

Re: nincs cím

#329485 BudFox Előzmény: #329478

Itt ez a nyugdíjpénztári mizéria...tudjátok mi jutott az eszembe ? :

A hitelminősítőktől már a múlt héten is valami rossz esszé jelent meg, nem voltak megelégedve velünk...vagyis csak egy hajszál választ el minket a leminősítéstől. most meg ezzel löktek rajta jó sokat lefele..

De ti hogy látjátok ?

Re: nincs cím

#329483 Alex74 Előzmény: #329480

most is volt :o)

a múltkor csúnyán megszívtam, de kitartottam, mert RICSI szavai jártak a fejemben :o)))

nem tudom holnap mi lesz mert nem leszek, de majd kiülöm :o)

csak minket adtak be.. h…

#329482 Ibiza

csak minket adtak be.. ha nincs mögötte hír akkor szopatás van..vettem mtelt 57en és otp nyitós eladást visszavettem a pánikban

kiderül.. holnap réssel fel

Egy ponton múlt, hogy ne…

#329477 Kezdő

Egy ponton múlt, hogy nem jöttek le értem.

Majd holnap. Így legalább nem rúgok be a Dobó téri sátrakban :-)

Re: nincs cím

#329473 BudFox Előzmény: #329469

Hát lehet hogy a tökünket leviszik holnap..de akkor tartom a shortot...most már mindegy.

Re: nincs cím

#329469 kelvin Előzmény: #329455

Te is maradsz shortban?

Mert gyáva népnek nincs hazája? :-D

Nekünk meg lehet tökünk sem marad! ;)

Re: nincs cím

#329463 BudFox Előzmény: #329455

Na iyet se láttam még hogy USA +0.02 -őn, mi meg -2.42 % -on...

nagyon beteg :DD

Short megy tovább ezerrel...célár 17.500