Re: nincs cím 2010. november 25. 16:25 BudFox Előzmény: #329455 Na iyet se láttam még hogy USA +0.02 -őn, mi meg -2.42 % -on... nagyon beteg :DD Short megy tovább ezerrel...célár 17.500