Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #329478

Itt ez a nyugdíjpénztári mizéria...tudjátok mi jutott az eszembe ? :

A hitelminősítőktől már a múlt héten is valami rossz esszé jelent meg, nem voltak megelégedve velünk...vagyis csak egy hajszál választ el minket a leminősítéstől. most meg ezzel löktek rajta jó sokat lefele..

De ti hogy látjátok ?