Re: nincs cím 2010. november 25. 16:24 Kezdő Előzmény: #329446 Betettem, ha záróban vissza tudom venni, akkor úgy lesz. Fornit, nem, a mai záró +200 pont a véleményem. De abszolút nem értek hozzá, szóval az én véleményem ne befolyásoljon.