Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Kezdő Előzmény: #329446

Betettem, ha záróban vissza tudom venni, akkor úgy lesz.

Fornit, nem, a mai záró +200 pont a véleményem. De abszolút nem értek hozzá, szóval az én véleményem ne befolyásoljon.