Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Alex74 Előzmény: #329485

Kb így, de egy felpattanás innen jöhet, aztán lassan zárul az év.

Most úgy láttam jónak ha kitárazok, ha jövőre folytatni fogom, akkor én is az esésre látok nagyobb esélyt. Vagyis attól függetlenül, hogy folytatom-e :o)