Re: nincs cím 2010. november 25. 17:01 Csilla76 Előzmény: #329489 én hülye nyitótól megtartottam a longomat, nem zártam bővítettem rajta..sajnos. mindegy, holnap nyitóban résen leszek. vagy résben:-)