Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Csilla76 Előzmény: #329489

én hülye nyitótól megtartottam a longomat, nem zártam bővítettem rajta..sajnos. mindegy, holnap nyitóban résen leszek. vagy résben:-)