Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: nincs cím

#329458 Kezdő Előzmény: #329446

Betettem, ha záróban vissza tudom venni, akkor úgy lesz.

Fornit, nem, a mai záró +200 pont a véleményem. De abszolút nem értek hozzá, szóval az én véleményem ne befolyásoljon.

Re: nincs cím

#329446 BudFox Előzmény: #329439

Nincs az a pénz amit ne lehetne ráadni.

Kezdő - érdekes lesz a holnapi nyitás....Azért KT még nagyon magas...úgyhogy nem is olyan biztos az a felfele rés holnap.

Re: nincs cím

#329444 Kezdő Előzmény: #329435

Egyébként az a véleményem, hogy ekkora esés után nem lesz itt réssel le, inkább réssel fel...

Re: nincs cím

#329439 kelvin Előzmény: #329435

Ha tudnám nem fórumoznék :-D csak adnám !!

Azért mentik amit lehet, rendesen

Re: nincs cím

#329435 BudFox Előzmény: #329433

Lehet hogy valakik már ezt is tudják előre ? ( csak halkan kérdezem....lehet hogy valami kiszivárgott valahol ? )

Re: nincs cím

#329430 BudFox Előzmény: #329420

akkor ezen most jó sokat buktak az USA befektetők, mert a nyakukon maradt jó sok drága OTP részvény, meg MOL, meg stb...

8 Mrd -os OTP forgalom ilyen esés mellett csak azt jelentheti hogy a tengerentúliak pozícióban maradtak még....háát érdekes lesz a holnapi nyitó az tuti.

Re: nincs cím

#329429 kelvin Előzmény: #329420

azért esésben megjött az, igaz még csekély, de nagyobb mint napközben, ráadásul, ha amcsi érdekeltség megtudja mi a f..sz folyik itthon nem biztos, hogy BUY gomb lesz a legfőbb dolog amit nyomkodni fognak

Re: nincs cím

#329422 kelvin Előzmény: #329414

így van hallgass Ricsire, zárd a felét ha lentebb megy bővítesz, ha fentebb akkor is van nyerő rajta.

Én megint tökös leszek és viszek mindent. majd csak elhagyom mind a kettőt.

Re: nincs cím

#329420 _pda_ Előzmény: #329410

volt már máskor is ilyen, usa műsorszünetben

meg az ellenkezője is, most sokkal könnyebben megcsinálhatják, alacsony forgalommal