540-en fordultam
stop rajta
Inkább bátorságnak nevezném most :D
Betettem, ha záróban vissza tudom venni, akkor úgy lesz.
Fornit, nem, a mai záró +200 pont a véleményem. De abszolút nem értek hozzá, szóval az én véleményem ne befolyásoljon.
gyávák :))
550 magasságában én is...
Nincs az a pénz amit ne lehetne ráadni.
Kezdő - érdekes lesz a holnapi nyitás....Azért KT még nagyon magas...úgyhogy nem is olyan biztos az a felfele rés holnap.
Egyébként az a véleményem, hogy ekkora esés után nem lesz itt réssel le, inkább réssel fel...
Ha tudnám nem fórumoznék :-D csak adnám !!
Azért mentik amit lehet, rendesen
Lehet hogy valakik már ezt is tudják előre ? ( csak halkan kérdezem....lehet hogy valami kiszivárgott valahol ? )
már csak egy leminősítés kellene este és akkor tuti szakadás holnap is
akkor ezen most jó sokat buktak az USA befektetők, mert a nyakukon maradt jó sok drága OTP részvény, meg MOL, meg stb...
8 Mrd -os OTP forgalom ilyen esés mellett csak azt jelentheti hogy a tengerentúliak pozícióban maradtak még....háát érdekes lesz a holnapi nyitó az tuti.
azért esésben megjött az, igaz még csekély, de nagyobb mint napközben, ráadásul, ha amcsi érdekeltség megtudja mi a f..sz folyik itthon nem biztos, hogy BUY gomb lesz a legfőbb dolog amit nyomkodni fognak
így van hallgass Ricsire, zárd a felét ha lentebb megy bővítesz, ha fentebb akkor is van nyerő rajta.
Én megint tökös leszek és viszek mindent. majd csak elhagyom mind a kettőt.