Re: nincs cím 2010. november 25. 15:58 kelvin Előzmény: #329414 így van hallgass Ricsire, zárd a felét ha lentebb megy bővítesz, ha fentebb akkor is van nyerő rajta. Én megint tökös leszek és viszek mindent. majd csak elhagyom mind a kettőt.