Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #329439

Nincs az a pénz amit ne lehetne ráadni.

Kezdő - érdekes lesz a holnapi nyitás....Azért KT még nagyon magas...úgyhogy nem is olyan biztos az a felfele rés holnap.