Re: nincs cím 2010. november 25. 16:15 BudFox Előzmény: #329439 Nincs az a pénz amit ne lehetne ráadni. Kezdő - érdekes lesz a holnapi nyitás....Azért KT még nagyon magas...úgyhogy nem is olyan biztos az a felfele rés holnap.