Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #329388

Képzeld el ha holnap felébrednek az amcsi alapkezelők, és meglátják a mai zuhanást...vagy ilyenkor ők is dolgoznak ? Londonon keresztül ?

bár nemhiszem..forgalom nem nagy még a zuhé ellenére sem.