Re: nincs cím 2010. november 25. 15:51 BudFox Előzmény: #329388 Képzeld el ha holnap felébrednek az amcsi alapkezelők, és meglátják a mai zuhanást...vagy ilyenkor ők is dolgoznak ? Londonon keresztül ? bár nemhiszem..forgalom nem nagy még a zuhé ellenére sem.