Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #329420

akkor ezen most jó sokat buktak az USA befektetők, mert a nyakukon maradt jó sok drága OTP részvény, meg MOL, meg stb...

8 Mrd -os OTP forgalom ilyen esés mellett csak azt jelentheti hogy a tengerentúliak pozícióban maradtak még....háát érdekes lesz a holnapi nyitó az tuti.