Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: nincs cím

#329106 Ricsi Előzmény: #329104

mtelről ne beszéljünk, adtam 95 körül, nem esett napokig, lezártam, majd vettem 80-on. Az persze még megvan, és 40 körül vennék ugyanannyit, aztán 500-on is.

Re: nincs cím

#329094 wizes Előzmény: #329086

De!

Sőt Apám nyomdáját el is vették, majd kitelepítés Hortobágyra, aztán teljes vagyon elkobzás és börtön Sopronkőhídára.

Elég???

Ezért anno sem jártam szavazni, és 90 után sem szavaztam sosem a szocikra és nem is fogok.

1ébként akkor nem voltunk eu-ban.

még csak féléve tőzsdéze…

#329090 Gmaci

még csak féléve tőzsdézek, ezért kérdezném tőletek,hogy az évvégi sort és long zárások

mennyire hatnak és mikor lehet rá számítani

Re: nincs cím

#329087 Ibiza Előzmény: #329082

nem tetszik a rend az elvtársaknak.. megszünt az ingyenkonyha..szar lehet...

a rendszerváltás óta csak a fidesz tette rendbe az országot a tolvaj komcsik eladták és lerabolták..most ezek szűkölnek és a kutyáik.

Re: nincs cím

#329085 Csilla76 Előzmény: #329083

én is, de kicsit emeltem 250-re.ahogy elnézem külföldet, megint elhúznak mellettünk, de ez minket nagyon nem érint..nem merek sem bővíteni, semmit. bephosika időszak van.

Re: nincs cím

#329083 akpo7 Előzmény: #329073

Van longom, mar stopja is van. Innentol kezdve nem erdekel. Mondjuk nyitoban sztem kellett volna dobni, de baszakodott a rendszer es nem ert be a megbizas. Mondjuk 188-ra raktam volna az indi ellenere, mert 200 volt a celom.

Re: nincs cím

#329082 wizes Előzmény: #329079

Elaludtam : másutt fórumoztam és elfelejtettem nyitóban dobni, most benn egy szűk stop és xarok rá, lesz ami lesz.

Manyupok nem szórhatják ki csak úgy, mert ahhoz pénztártagi megbízás kell és nem hiszem hogy ma reggel egy milla manyuptag akinek részvényes befektetése van ledta volna és ezek már teljesíthették volna.

Szóval innen nem lehet gebasztcsak kinti befektetőktől, akiknek tele a töke a hazug kommunista elveket valló fidesszel, akik mindent galyra tesznek amit nem ők hoztak létre. Amit meg csinálnak abban nincs köszönet.

Re: nincs cím

#329079 Csilla76 Előzmény: #329075

hát ma vegetálás ez már látszik. nem dobtam a longot. valszeg szívás is lesz belőle:-(

Re: nincs cím

#329075 wizes Előzmény: #329073

Én is úgy látom egy kisebb felgappal.

Ma nincs usákok, tehát lébec lesz.

Re: nincs cím

#329074 wizes Előzmény: #329066

Bankok külföldi kézben vannak.

Gondolod belenyúlnának?

A Takszöv tiszta magyar, de Demján érdekeltség.

Re: nincs cím

#329073 Csilla76 Előzmény: #329063

sziasztok!akpo longolsz? én is izgulok, hogy mi lesz.:-) szerintem ott nyitunk kb. aholzártunk.

Re: nincs cím

#329071 Pityke35 Előzmény: #329066

A 2/3-ad szépsége, hogy bármit megtehetnek akár 1-2 nap alatt is. A parlament jelenleg egy formális intézmény!