Re: nincs cím
wizes Előzmény: #329079Elaludtam : másutt fórumoztam és elfelejtettem nyitóban dobni, most benn egy szűk stop és xarok rá, lesz ami lesz.
Manyupok nem szórhatják ki csak úgy, mert ahhoz pénztártagi megbízás kell és nem hiszem hogy ma reggel egy milla manyuptag akinek részvényes befektetése van ledta volna és ezek már teljesíthették volna.
Szóval innen nem lehet gebasztcsak kinti befektetőktől, akiknek tele a töke a hazug kommunista elveket valló fidesszel, akik mindent galyra tesznek amit nem ők hoztak létre. Amit meg csinálnak abban nincs köszönet.