Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

wizes Előzmény: #329086

De!

Sőt Apám nyomdáját el is vették, majd kitelepítés Hortobágyra, aztán teljes vagyon elkobzás és börtön Sopronkőhídára.

Elég???

Ezért anno sem jártam szavazni, és 90 után sem szavaztam sosem a szocikra és nem is fogok.

1ébként akkor nem voltunk eu-ban.