Re: nincs cím
wizes Előzmény: #329086De!
Sőt Apám nyomdáját el is vették, majd kitelepítés Hortobágyra, aztán teljes vagyon elkobzás és börtön Sopronkőhídára.
Elég???
Ezért anno sem jártam szavazni, és 90 után sem szavaztam sosem a szocikra és nem is fogok.
1ébként akkor nem voltunk eu-ban.