Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Kezdő

Sokat írtatok...

Kérdezem, hogy ezek után a bankbetétek biztonságban vannak Magyarországon? Egy ilyen lépés után lehet mondani, hogy "bajban a nemzet, a kulákok, akiknek sok van, adjanak csak azonnal! Adjanak azok is akik a tőzsdén spekulálják össze a pénzt, és munka nélkül fürdenek tejben-vajban, míg mások keserves munkával szedik össze a mindennapi kenyérre valót!"

Egyáltalán, egy ilyen lépés után van bármi, amit ne tehetnének meg?