Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #329073

Van longom, mar stopja is van. Innentol kezdve nem erdekel. Mondjuk nyitoban sztem kellett volna dobni, de baszakodott a rendszer es nem ert be a megbizas. Mondjuk 188-ra raktam volna az indi ellenere, mert 200 volt a celom.