Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: nincs cím

#328694 Csilla76 Előzmény: #328693

tegnap óta longolom, de hát nem jól..mindegy, fordítva álltam, és most talán talán talán...aztán talán fordítok. kíváncsi vagyok, hogy elmegyünk-e a héten 23kig, vagy megfordulunk holnap.

ma adatra csak minket fognak beadni?:-)

Re: nincs cím

#328693 szotyi Előzmény: #328687

shortot nyitottam újra az alján, aztán végig adtam..

még nem kellett volna, zárni meg nem tudok mert nem 1-2 darab

:-(

áááhhh

éreztem már reggel, hogy nem lesz jó.

Nektek frissít az Erste?…

#328688 Kezdő

Nektek frissít az Erste? 14:00 után 14:18 a kötések ideje és azóta is csend?

Re: nincs cím

#328687 Csilla76 Előzmény: #328686

longolsz? én igen, de már nagyon bosszús vagyok, mert nem tudunk menni, és beragadtam..ez longbukta lesz:-)

lesz itt még ma tüzijáté…

#328686 szotyi

lesz itt még ma tüzijáték!

kár, hogy én a bré rossz oldalán..

Re: nincs cím

#328682 kelvin Előzmény: #328679

még, de sztem lesz egy próba a rés betöltésre ezért zártam, meg többek között mert oti longot is dobtam

maradt még a puttonyban ha esni akar, ha meg emelkedni tudok miből ráadni :-D

Tegnap 21950-et, ma meg …

#328678 Vilaghalo

Tegnap 21950-et, ma meg 22000-et védik nagyon. Valamit tudnak vagy csak egy jó kis átverő hadművelet?

zártam a shortok 1/3-át …

#328670 kelvin

zártam a shortok 1/3-át 200 alatt ráadnék

Re: kl

#328661 Alex74 Előzmény: #328660

igen, otit valamiért felhúzták, hatinkat nem bántották. nekem ez így pont jó, de nem tudom összerakni a dolgokat

Re: gh

#328651 BudFox Előzmény: #328606

most lehetne lassan ráadni megint....SP future visszaesett...ha még megindul lelfele akkor van értelme ráadni még.