Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

szotyi Előzmény: #328687

shortot nyitottam újra az alján, aztán végig adtam..

még nem kellett volna, zárni meg nem tudok mert nem 1-2 darab

:-(

áááhhh

éreztem már reggel, hogy nem lesz jó.