Re: nincs cím 2010. november 24. 14:26 szotyi Előzmény: #328687 shortot nyitottam újra az alján, aztán végig adtam.. még nem kellett volna, zárni meg nem tudok mert nem 1-2 darab :-( áááhhh éreztem már reggel, hogy nem lesz jó.