nem kuka, holnap gappel követjük :-D
Hogy mindjárt összedől a magyar piac.....régen volt ennyire kuka külföldre.
Viszont egy felrántás is nagyon erőltetettnek tűnik most..csak szenved a Bux...semmi erő nincs benne... folyton vissza is öntik.
Ne mondj ilyeneket :D
Ha mi nem longolnank, mar a rest is betoltotte volna. :)
Nekem kezd nagyon kétségesnek látszani a határozott 22000 alatti irány...
Vevo sem. De kintrol megveszik ezt 3 utan.
80 felett bovitek, ha leontik meg egyszer, akkor hajitok.
egyedül a munkanélküliségi adat lett sokkal jobb mint amit vártak..ez húzza most a piacot...de ebből még bármi lehet estére.
daxnak jó
nekünk meg még jobb!
hát nem sok eladó van ilyen óriási optimizmusban
És nem megyünk semerre,majd holnap nyitóban +-200pont,de azt én nem várom meg poziban :D
Futik fel,buxi le....no nézzük ki vezet kit :D