Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

egyenlőre nem akar ez an…

#328733 kelvin

egyenlőre nem akar ez annyira felfelé menni

Re: nincs cím

#328732 BudFox Előzmény: #328715

Viszont egy felrántás is nagyon erőltetettnek tűnik most..csak szenved a Bux...semmi erő nincs benne... folyton vissza is öntik.

Nekem kezd nagyon kétség…

#328715 Kezdő

Nekem kezd nagyon kétségesnek látszani a határozott 22000 alatti irány...

Re: nincs cím

#328714 akpo7 Előzmény: #328706

Vevo sem. De kintrol megveszik ezt 3 utan.

80 felett bovitek, ha leontik meg egyszer, akkor hajitok.

Re: kl

#328712 BudFox Előzmény: #328703

egyedül a munkanélküliségi adat lett sokkal jobb mint amit vártak..ez húzza most a piacot...de ebből még bármi lehet estére.

daxnak jó nekünk meg mé…

#328706 szotyi

daxnak jó

nekünk meg még jobb!

hát nem sok eladó van ilyen óriási optimizmusban