Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Csilla76 Előzmény: #328693

tegnap óta longolom, de hát nem jól..mindegy, fordítva álltam, és most talán talán talán...aztán talán fordítok. kíváncsi vagyok, hogy elmegyünk-e a héten 23kig, vagy megfordulunk holnap.

ma adatra csak minket fognak beadni?:-)