Re: nincs cím
Csilla76 Előzmény: #328693tegnap óta longolom, de hát nem jól..mindegy, fordítva álltam, és most talán talán talán...aztán talán fordítok. kíváncsi vagyok, hogy elmegyünk-e a héten 23kig, vagy megfordulunk holnap.
ma adatra csak minket fognak beadni?:-)