sajnos én is ott :-(
tegnap óta longolom, de hát nem jól..mindegy, fordítva álltam, és most talán talán talán...aztán talán fordítok. kíváncsi vagyok, hogy elmegyünk-e a héten 23kig, vagy megfordulunk holnap.
ma adatra csak minket fognak beadni?:-)
shortot nyitottam újra az alján, aztán végig adtam..
még nem kellett volna, zárni meg nem tudok mert nem 1-2 darab
:-(
áááhhh
éreztem már reggel, hogy nem lesz jó.
Nektek frissít az Erste? 14:00 után 14:18 a kötések ideje és azóta is csend?
longolsz? én igen, de már nagyon bosszús vagyok, mert nem tudunk menni, és beragadtam..ez longbukta lesz:-)
lesz itt még ma tüzijáték!
kár, hogy én a bré rossz oldalán..
még, de sztem lesz egy próba a rés betöltésre ezért zártam, meg többek között mert oti longot is dobtam
maradt még a puttonyban ha esni akar, ha meg emelkedni tudok miből ráadni :-D
22100at se tudjuk megnézni...eddig tartott a kraft.
Tegnap 21950-et, ma meg 22000-et védik nagyon. Valamit tudnak vagy csak egy jó kis átverő hadművelet?
igen, otit valamiért felhúzták, hatinkat nem bántották. nekem ez így pont jó, de nem tudom összerakni a dolgokat
Otival jobban jártam volna...hatiban nem kell vszeg agyalnom a bővítésen :D
Teljesen...próbalonggal nem viccelek :D