Te csak ne tíltogass itt semmit!
Vili?
Nna!
o)
én meg reggel lezártam a shortot és belevettem, most azt is le akarom már zárni:-)
Én még reggel, tovább eset, aztán jött egy kis hurrá.
Reggel 9 előtt leírtam: tegnapi inverze jön?
legap aztán felcsorgás?
Megrengette a piacokat a koreai incidens
2010.11.23. 12:40
Komoly piaci hatásokról számoltak be londoni felzárkózó piaci elemzők a Dél-Korea ellen végrehajtott keddi észak-koreai tüzérségi támadás után. Mint kiemelik, a piacokat most már aggasztja a kockázat, hogy a két Korea közötti fegyveres incidensek gyakoribbá és súlyosabbá válnak.
Khm.
de visszanyithatod még őket, akkor legalább nullázol.
Lezártam, de ha innen 23K-ig most beindul akkor leköpöm a monitort...
nemá, lezártad a longokat? ezt nem hiszem el. én meg tartom itt. melengetem megint.
Áh, amint zártam longjaimat azonnal kezd kialakulnia a happy hangulat:(
de nem ilyenkor szokott az lenni, hogy adat után meg zárás után felemelkednek?:-)
sztem usa-t nem véletlen ejtették be ide reggel és mi sem véletlen tartunk itt
de előtte még van esély, hogy felkergetik kicsit az indexeket.
Nem USA topik, de azert megjegyeznem, h. a 2.4-es GDP estim. qrva magas. Ha azt nagyon alulmuljak odakinn, akkor annak nalunk is meglesz a hatasa es jok lehetnek a shortok.
Csak volt, de attol ez most nekem nagyon lefele all.
Persze USA lehet, h. csinal egy felkanyart, mert halaadas van es koveti majd oket mindenki...
ez igaz, de ami ma nyílt még nem lett betöltve. Tegnapi min: 22270
Én Egontól néztem hol van; 22.131 - 22.212 -t ír résnek hatiban, mai max meg 250 .
ahogy ma usa kinéz..és tegnap is nagyot estek...ne, lesz itt a héten semmiféle fehér gyertya. esünk tovább év végéig.