Re: gl 2010. november 23. 11:04 akpo7 Előzmény: #328143 Csak volt, de attol ez most nekem nagyon lefele all. Persze USA lehet, h. csinal egy felkanyart, mert halaadas van es koveti majd oket mindenki...