Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gl

akpo7 Előzmény: #328143

Csak volt, de attol ez most nekem nagyon lefele all.

Persze USA lehet, h. csinal egy felkanyart, mert halaadas van es koveti majd oket mindenki...