Re: nincs cím 2010. november 23. 12:53 wizes Előzmény: #328197 Én még reggel, tovább eset, aztán jött egy kis hurrá. Reggel 9 előtt leírtam: tegnapi inverze jön? legap aztán felcsorgás?