Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gl

BudFox Előzmény: #328143

Egon azt írja hogyha ez a hét fehér gyertyát hoz akkor lehet még idén mikulás rally...

hát ezen a héten eddig 500 pontot estünk majdnem...talán nem lesz fehér gyertya...

22400 fölé nem szabad mennünk semmiképpen.