Re: gl 2010. november 23. 10:53 BudFox Előzmény: #328143 Egon azt írja hogyha ez a hét fehér gyertyát hoz akkor lehet még idén mikulás rally... hát ezen a héten eddig 500 pontot estünk majdnem...talán nem lesz fehér gyertya... 22400 fölé nem szabad mennünk semmiképpen.