Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: gl

akpo7 Előzmény: #328174

Nem USA topik, de azert megjegyeznem, h. a 2.4-es GDP estim. qrva magas. Ha azt nagyon alulmuljak odakinn, akkor annak nalunk is meglesz a hatasa es jok lehetnek a shortok.