én még nem
majd 100 felett :D
ráadtunk :)
Bocsi,22e-re gondoltam :D
22e a támasz? vagy most mire gondolsz? az hogy kerikoma longja bejönni látszik?:-)
Igazán nincs mit,alaptermészetem a segítőkészség :D
23e támaszkuksi következik...
Én pedig mutatom az aktuális szigetfordulót buxban,az elipszissel jelzett kis részeken nem volt "kötés" így jött létre a résekkel határolt különálló sziget,az elipszis feletti 3 gyertya a sziget:
Lehet a tudástárban is benne van, de itt egy link, ezen szépen le van rajzolva. Sztem Zabás tuti írt már róla :o)
elmagyarázná nekem valaki ezt a shortból szigetet?..próbáltam a tudástárban utánanézni de nem találtam semmit..
mehet a kezdők topikba, hogy ne offoljunk..
hátha más sem érti..
köszi
:))
Kicsit elhamarkodtam eme kijelentéssel,elnézést! :D
És kt már +100 is :D
igen lehet kívánni. én speciel tegnap este kívántam és duplán bejött...és kívántam:-)
ha lehetne kívánság műsor akkor a mély kezdés után még mélyebbre mehetnénk..
:))
jóreggelt, ma duplán boldog vagyok, nemhogy ötven 100 pontom is lett:-)
Ma a tegnapi nap fordítottja lesz? Mélyen kezdünk és magasan zárunk?
Sztem lehet :D
Nem nagyon ijedtünk meg a reggeli futiktól...tegnap Otit beadták ma reggel pedig beletépnek,én ezt soha nem fogom megérteni.
Jó reggelt!
Lesz mozgás, vagy ma is magamban fogok beszélgetni?