Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: nincs cím

#328044 pruntyoke Előzmény: #327815

elmagyarázná nekem valaki ezt a shortból szigetet?..próbáltam a tudástárban utánanézni de nem találtam semmit..

mehet a kezdők topikba, hogy ne offoljunk..

hátha más sem érti..

köszi

:))

Re: nincs cím

#328041 Csilla76 Előzmény: #328038

igen lehet kívánni. én speciel tegnap este kívántam és duplán bejött...és kívántam:-)

Re: nincs cím

#328033 Waszeitung Előzmény: #328030

Sztem lehet :D

Nem nagyon ijedtünk meg a reggeli futiktól...tegnap Otit beadták ma reggel pedig beletépnek,én ezt soha nem fogom megérteni.

Jó reggelt! Lesz mozgás…

#328030 Benjoe

Jó reggelt!

Lesz mozgás, vagy ma is magamban fogok beszélgetni?

Re: nincs cím

#327910 Csilla76 Előzmény: #327909

persze az sem lenne nagyon rossz, de hát mostanság annak a kevéskének is örül az ember:-)