Re: nincs cím 2010. november 23. 9:10 pruntyoke Előzmény: #327815 elmagyarázná nekem valaki ezt a shortból szigetet?..próbáltam a tudástárban utánanézni de nem találtam semmit.. mehet a kezdők topikba, hogy ne offoljunk.. hátha más sem érti.. köszi :))