Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #328030Sztem lehet :D
Nem nagyon ijedtünk meg a reggeli futiktól...tegnap Otit beadták ma reggel pedig beletépnek,én ezt soha nem fogom megérteni.
Sztem lehet :D
Nem nagyon ijedtünk meg a reggeli futiktól...tegnap Otit beadták ma reggel pedig beletépnek,én ezt soha nem fogom megérteni.