Re: nincs cím 2010. november 23. 9:13 Alex74 Előzmény: #328044 Lehet a tudástárban is benne van, de itt egy link, ezen szépen le van rajzolva. Sztem Zabás tuti írt már róla :o) http://portfolio.hu/vallalatok/technikai_elemzes/technikai_elemzes_mit_tudnak_a_sziget_alakzatok.113463.html