Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#316738 bargain_hunter Előzmény: #316730

A zsűri szerint:

Magyarország legeredményesebb vállalata.

A Tőzsdén:

A Bét legunalmasabb, legröhejesebb részvénye. :-(

Re: nincs cím

#316663 zeeh_ Előzmény: #316647

http://www.trendlines.hu/2010/10/21/csak-az-otp-tartja-a-lelket-a-hazai-piacban-technikai-elemzes/

"Egyelőre nem sikerült kimenni az 5. pontig, sőt, tegnap már a 3. pont alá zárt. Ez negatív jelzés, de igazán aggódni a csatorna törése esetén kellene. Előfordulhat, hogy nem teljesedik ki az alakzat, és hamarabb indul az A ponthoz (ez esetben ez már megtörténhetett), de a teljes bizonyossághoz még kell várni néhány napot.

Támasz: 943 Ft (Fibo 50 %), 948 Ft (MA 21) | Ellenállás: 969 Ft (Fibo 61,8 %), 1.000 Ft"

http://www.mfor.hu/cikkek/Raba___jo_eroben.html

"Rába napi:

Kényelmes, kevésbé dinamikus trendben, de példásan emelkedik a 900ft-os szintek óta. A 945ft-os ellenállást leküzdve a jelenlegi szinteken stabilizálódik egy háromszög alakú szűkülésben. Az alakzatban november elejéig van hely, így gyűjtögethetik még erőt. Ezt követően megpróbálhatja maga mögött hagyni a 980-984ft-os ellenállást.

950ft alá már nem illene beesni és erről a szintről eddig egyelőre meg is vették.

Összességében jól tartja magát és szépen trendel, így tarthatók a longok és alakzaton belül érdemes lehet növelni azokat.

A korábban számolt 1020-1040ft körüli célárak továbbra is tarthatók.

Ellenállás: 984ft, 1017ft. Támasz: 952ft, 930ft."

Re: nincs cím

#316647 Koffein Előzmény: #316389

Egyszer megfordul ez a trend is, jó cég, csak még nem trendi eléggé, kevesen látnak fantáziát benne, egyszer ez is megváltozik.

Re: nincs cím

#316389 bargain_hunter Előzmény: #316304

Kis emlékeztető:

Ezt a junkot 13 éve, 1997.december 17.-én vezették be a tőzsdére.

Bevezetési ára:1475 Ft

Első kereskedési nap:

Nyitó: 2600 Ft

Záró: 2985 Ft

Ma 13 évvel később az 1000 Ft-os névértéke alatt forog, mint 2010 Magyarország legeredményesebb vállalta.

A kutyának se kell, sőt adnák inkább.

Fenomenális teljesítmény.

Dícsérjük?

Inkább ne.

Re: nincs cím

#316304 zeeh_ Előzmény: #316229

Kiütéses alapon holnap kellene meghúzniuk, pénteken hagyományosan nincs semmi.

Re: nincs cím

#316118 zeeh_ Előzmény: #316111

975-ről eltűnt a pufi, helyette ott van 980-on.

Közben 960 környéke már szépen fel van tuningolva.

Re: nincs cím

#316111 zeeh_ Előzmény: #316106

960 egyelőre támasztva, de ezektől kitelik, hogy csinálnak egy nagyobb leszúrást.

975-öt kivennék, megindulhatna talán.

Re: nincs cím

#316089 TrogerBroker Előzmény: #316083

Amíg nem töri az emelkedő trendvonalat lehet még belőle sok minden. Pl. ékelődés, emelkedő háromszög. Most 945 az emelkedő csatorna alja.

Re: nincs cím

#316083 Capablanka Előzmény: #315983

kicsit elbizonytalanodtak a vevők...ebből ma-holnap nem lesz 1k körüli ár

a grafikon dupla csúcs gyanus nem?