Re: nincs cím
Capablanka Előzmény: #315983kicsit elbizonytalanodtak a vevők...ebből ma-holnap nem lesz 1k körüli ár
a grafikon dupla csúcs gyanus nem?
kicsit elbizonytalanodtak a vevők...ebből ma-holnap nem lesz 1k körüli ár
a grafikon dupla csúcs gyanus nem?