Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Capablanka Előzmény: #315983

kicsit elbizonytalanodtak a vevők...ebből ma-holnap nem lesz 1k körüli ár

a grafikon dupla csúcs gyanus nem?