Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#310619 bargain_hunter Előzmény: #310506

Ez nagy buli lesz, lehet még az idénre is jut szépen belőle, de jövőre ettől várom az évi szokásosan tervezett 40 %-os profit növekményem zömét.

El ne kótyavetyéljétek idő előtt!

Re: nincs cím

#310618 Koffein Előzmény: #310594

ezt én is láttam, hirtelen azt hittem, hogy jeleznek egymásnak a brokik 990, 920 ha kivonjuk a 90ből a 20at az 70 és meg is van a 970es záró, majd nyugtáztam magamban hogy 970en zár :))) de nem így lett és meg is dőlt a mini összeesküvés elméletem :D

Re: nincs cím

#310603 apafi Előzmény: #310594

Rosszul írtam.. A könyvben csak a két 8k-s megbízást lehetett egymással párosítani /téves a 920-as záró feltevés/ a többi ajánlatnál vétel túl alacsony, eladás túl magas volt

Re: nincs cím

#310594 apafi Előzmény: #310532

Záróban az eladói oldalon 920-on volt 8000db eladó, a vételin meg 990-en 8000db vevő A többi ajánlattal úgy nézett ki, hogy 920-on lesz a zárás is. De jött a legvégén 1db vételi ajánlat 967-re és kizsibizték vele 967-es zárást.

Ez a 8000db-os csere azz…

#310495 apafi

Ez a 8000db-os csere azzal az 1db-os berakással érdekes trükk volt.

Re: nincs cím

#310276 Capablanka Előzmény: #310274

ahogy lentebb írtam, két nap konszolidálódás meg volt...lásd pannergy menetelése

ha azt másolnánk elégedett lennék...az árával is...)

holnap 970 fölé zárhatna..

amcsik elég rondák

Re: nincs cím

#310274 Koffein Előzmény: #310254

utánanéztem, nincs nagy jelentősége, de nem ellenkeznék ha megindulna felfele egy picikét :)

Re: nincs cím

#310240 Koffein Előzmény: #310235

nem hiszem hogy ezért húzták volna fel, hisz évek óta nem volt lehívás... tudtommal...

Re: nincs cím

#310165 apafi Előzmény: #310057

A fiúk a műhelyekben dolgoznak, a boss a jövő évi megrendeléseket hajtja :D

Rv remélem erősíti magát közben.

Szerk: Látom már bele is nyúlt valaki.

Re: nincs cím

#310157 Bendeguz Előzmény: #310132

meggondoltam magam, mégis vennék még, csak jöjjön le még pár forintot a nagy rally előtt :)