Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#311093 zeeh_ Előzmény: #311083

Így igaz.

945-ön 1200 db, vajon lesz-e valaki, aki leönti odáig? (Nem kéne. :-/)

Re: nincs cím

#311086 zeeh_ Előzmény: #311083

Könyvet elnézve most mindkét irányba könnyű mozogni 943-tól 958-ig bármi lehet egy pillanat alatt. Kicsi tételek vannak.

Lesz még ma valami csoda adat?

Re: nincs cím

#311083 Zabás Előzmény: #311082

annak ellenére, hogy az ipari megrendelésünk nagyon jó lett! És ki rendelne, ha nem a gépipar a legtöbbet.

LAssan autó nagyhatalom leszünk, egymás után települnek újabb gyárak + a meglévők is folyamatosan fejlesztenek bővülnek, és ennek a legnagyobb nyertese a RÁBÁnak kéne lennie.

Eddig is rendesen kivette a részét és ezek után szerintem kapacitás hiánnyal fognak inkább küzdeni.

Re: nincs cím

#311082 zeeh_ Előzmény: #311079

Idióták állnak be lefelé az eladói oldalon ahelyett, hogy hagynák 958-959 magasságában...

Re: nincs cím

#311076 Zabás Előzmény: #311072

remélem, de azt se bánnám, hogy aki most realizált, ebben, meg a pannyban az most az ECOba fektetné :)

Re: nincs cím

#311072 zeeh_ Előzmény: #311065

945-öt kivették, talán megmenekül, de pengeélen táncol.

Az nem gyenge, hogy 950-960 között nincs eladó tétel. Nincs ez még veszve, ki is állt 950-ről. Besegítettem a mentőakcióba. :)

Re: nincs cím

#311065 Zabás Előzmény: #311052

erről ennyit :(

pedig bíztam benne. De ez most lehet, hogy megpecsételte a sorsát, 950-nek nem szabadott volna elesnie, de a 945-nek semmiképpen, na de várjuk meg a zárást.

Re: nincs cím

#310956 bargain_hunter Előzmény: #310838

Mivelhogy te már lassacskán 3 éve itt szédelegsz a tőzsde meg a Rába közelében, pont tőled vártam egy rajzocska félét, hogy mi is lesz ezzel a szerencsétlen elhanyagolttal, forgalom nélkül.

Alkothatnál valamit nekünk. :-)

Kapaszkodó ez a füles csészike amiből kitörtünk, ezt összevetheted a tavaszi

csészikével, és abból tán lehet spekulálni a közeljövőben várható történésekre.

Ha minden úgy alakul mint akkor, ki kell jönni egy két héten belüli kellemes célárnak.

Lássuk! ;-)

Re: nincs cím

#310838 Koffein Előzmény: #310655

Egy vadász féle grafikont kérhetünk? csakhogy valami tartsa bennünk a lelket a nagy szurkolásban :)))

Újabb faktorom van kiala…

#310707 zeeh_

Újabb faktorom van kialakulóban.

Eddig akkor rallyzott az általam kiszemelt papírok vaalmelyike az utóbbi 1-2 hónapban, amikor nem voltam gépközelben pár percre vagy 1-2 óráig.

Hétfőn nyitás előtt vettem volna RFV-t, de visszavontam, mert egész nap nem tudtam volna ránézni, erre valami 200 pontot foghattam volna vele db-onként.

Tegnap nyitás előtt beálltam Rábába 948-ra, de visszavontam szintén a fenti ok miatt, erre hol volt az alja? 948-on és ráadásul mindent megkaptam volna, amit akartam. :-/

Most kezd olyan érzésem lenni, hogy kéne venni egy nagy adag ecot...

Re: nincs cím

#310681 filter Előzmény: #310619

Már be is álltam a sorba venni....és tartom egy ideig.

Jó előre jelzést olvastam a cégről is az utóbbi időben.