Re: nincs cím
Capablanka Előzmény: #310274ahogy lentebb írtam, két nap konszolidálódás meg volt...lásd pannergy menetelése
ha azt másolnánk elégedett lennék...az árával is...)
holnap 970 fölé zárhatna..
amcsik elég rondák
ahogy lentebb írtam, két nap konszolidálódás meg volt...lásd pannergy menetelése
ha azt másolnánk elégedett lennék...az árával is...)
holnap 970 fölé zárhatna..
amcsik elég rondák