Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Capablanka Előzmény: #310274

ahogy lentebb írtam, két nap konszolidálódás meg volt...lásd pannergy menetelése

ha azt másolnánk elégedett lennék...az árával is...)

holnap 970 fölé zárhatna..

amcsik elég rondák