Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #310506Ez nagy buli lesz, lehet még az idénre is jut szépen belőle, de jövőre ettől várom az évi szokásosan tervezett 40 %-os profit növekményem zömét.
El ne kótyavetyéljétek idő előtt!
Ez nagy buli lesz, lehet még az idénre is jut szépen belőle, de jövőre ettől várom az évi szokásosan tervezett 40 %-os profit növekményem zömét.
El ne kótyavetyéljétek idő előtt!