Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

bargain_hunter Előzmény: #310506

Ez nagy buli lesz, lehet még az idénre is jut szépen belőle, de jövőre ettől várom az évi szokásosan tervezett 40 %-os profit növekményem zömét.

El ne kótyavetyéljétek idő előtt!