Ott csücsülök én is, de nem jön a piszok :)
A tegnapi tartó szint megfogta.... eddig
Ott csücsülök én is, de nem jön a piszok :)
A tegnapi tartó szint megfogta.... eddig
Nálam első akadály 990. Ma kissé csökkent a vételi kedv az első órában, lehet lemegy támaszig. Első körben 955-nek kéne fogna, /alatta max 945/
Lejön-e értem 955-re?
Update: Úgy néz ki, nem.
Tegnapi 962-es pakkot kidobtam 978-on.
nyitóra letették a szemetek :(
Panni már elérte a céláramat 1014-et, ez is követhetné
ECO meg végre kimozdúlhatna ebből a gyötrelemből
984-985-ön a következő fék, összesen 10k.
987-988 újabb ~6k.
Sűrű a levegő.
Kéne egy étvágygerjesztő vétel, ami meghozná a vételi kedvet. :)
is is, most telorol, de van amikor geprol, valtozo...
ecoban van felfele kor, csak kerdeses hogy mikor...
Egyelőre 979-ig nem tűnik nehéz menetnek.
Nyitó 970.
980-on 2,6k.
970-en 11k, csak maradjon is ott.
Jöhetne egy vevő, aki 980-at kikapja.
Jó reggelt!
Nyitó megint záró közelében? Kinti zöldelés megvan hozzá. Nálam az ápr. max. és azóta lévő min.-re húzott fibók kissé más értéket adnak. 50-es 975 táján, 61,8-as 1113, ezek jól illeszkednek a chartra is. A tegnapi 3. elliot pont kissé alacsonyak tűnik. Talán inkább ma kerül kijelölésre 1000 felett remélem.
Sztem ha 970-980 között átmászik, akkor felfelé sima 1000 fölé.
Nem gép mellől kereskedsz, hanem telóról?
Egyelőre 970-es nyitónak néz ki, 978-ig sima ügynek néz ki.
Kíváncsi leszek, hogy mi lesz, Trendlines már korrekciót vár, na meg kb. 190 Ft-os ecot (tavasz után újra). :)
ne is mond, nekem mar real arf. sincs, mert mar digipassal tudok bejelentkezni... most igy telorol plusz egy kutyuvel nem annyira egyszeru...
Rába részvény technikai elemzése – TeleTrader Professional grafikonrajzoló
Ez már nem a ciklus szerinti mozgás, de amennyiben ma korrekcióba kezd, ráfoghatjuk, hogy tegnap rajzolta ki a 3. pontot, kissé túlszúrva azon. A gyorsuló emelkedés egy hiberpolikus mozgásra emlékeztet inkább, de mindenesetre kijelenthetjük, hogy robogó vonatra már igen nehéz felszállni, érdemes lehet megvárni a korrekciót. Tegnap a 61,8 %-os Fibo-szintig emelkedett.
Támasz: 944 Ft (Fibo 50 %) | Ellenállás: 969 Ft (Fibo 61,8 %)
http://www.trendlines.hu/2010/10/01/felallt-a-bux-kitores-elott-technikai-elemzes/
Nem leszek, de jövő hét első két napjára nem merem magára hagyni. Beállítottam ugyan egy eladást 1012-re, de beszívom, ha nem megy fel addig és inkább dél felé halad.
Ne legyél türelmetlen!
:)