Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#309426 apafi Előzmény: #309420

Ott csücsülök én is, de nem jön a piszok :)

A tegnapi tartó szint megfogta.... eddig

Re: nincs cím

#309423 apafi Előzmény: #309400

Nálam első akadály 990. Ma kissé csökkent a vételi kedv az első órában, lehet lemegy támaszig. Első körben 955-nek kéne fogna, /alatta max 945/

Re: nincs cím

#309420 zeeh_ Előzmény: #309400

Lejön-e értem 955-re?

Update: Úgy néz ki, nem.

Tegnapi 962-es pakkot kidobtam 978-on.

Re: nincs cím

#309418 Zabás Előzmény: #309400

nyitóra letették a szemetek :(

Panni már elérte a céláramat 1014-et, ez is követhetné

ECO meg végre kimozdúlhatna ebből a gyötrelemből

Re: nincs cím

#309400 zeeh_ Előzmény: #309398

984-985-ön a következő fék, összesen 10k.

987-988 újabb ~6k.

Sűrű a levegő.

Re: nincs cím

#309397 Koffein Előzmény: #309388

is is, most telorol, de van amikor geprol, valtozo...

ecoban van felfele kor, csak kerdeses hogy mikor...

Re: nincs cím

#309395 zeeh_ Előzmény: #309390

Egyelőre 979-ig nem tűnik nehéz menetnek.

Nyitó 970.

980-on 2,6k.

970-en 11k, csak maradjon is ott.

Jöhetne egy vevő, aki 980-at kikapja.

Jó reggelt! Nyitó megin…

#309390 apafi

Jó reggelt!

Nyitó megint záró közelében? Kinti zöldelés megvan hozzá. Nálam az ápr. max. és azóta lévő min.-re húzott fibók kissé más értéket adnak. 50-es 975 táján, 61,8-as 1113, ezek jól illeszkednek a chartra is. A tegnapi 3. elliot pont kissé alacsonyak tűnik. Talán inkább ma kerül kijelölésre 1000 felett remélem.

Re: nincs cím

#309388 zeeh_ Előzmény: #309385

Nem gép mellől kereskedsz, hanem telóról?

Egyelőre 970-es nyitónak néz ki, 978-ig sima ügynek néz ki.

Kíváncsi leszek, hogy mi lesz, Trendlines már korrekciót vár, na meg kb. 190 Ft-os ecot (tavasz után újra). :)

Re: nincs cím

#309385 Koffein Előzmény: #309384

ne is mond, nekem mar real arf. sincs, mert mar digipassal tudok bejelentkezni... most igy telorol plusz egy kutyuvel nem annyira egyszeru...

Re: nincs cím

#309383 zeeh_ Előzmény: #309382

Rába részvény technikai elemzése – TeleTrader Professional grafikonrajzoló

Ez már nem a ciklus szerinti mozgás, de amennyiben ma korrekcióba kezd, ráfoghatjuk, hogy tegnap rajzolta ki a 3. pontot, kissé túlszúrva azon. A gyorsuló emelkedés egy hiberpolikus mozgásra emlékeztet inkább, de mindenesetre kijelenthetjük, hogy robogó vonatra már igen nehéz felszállni, érdemes lehet megvárni a korrekciót. Tegnap a 61,8 %-os Fibo-szintig emelkedett.

Támasz: 944 Ft (Fibo 50 %) | Ellenállás: 969 Ft (Fibo 61,8 %)

http://www.trendlines.hu/2010/10/01/felallt-a-bux-kitores-elott-technikai-elemzes/

Re: nincs cím

#309380 zeeh_ Előzmény: #309289

Nem leszek, de jövő hét első két napjára nem merem magára hagyni. Beállítottam ugyan egy eladást 1012-re, de beszívom, ha nem megy fel addig és inkább dél felé halad.