Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #309385Nem gép mellől kereskedsz, hanem telóról?
Egyelőre 970-es nyitónak néz ki, 978-ig sima ügynek néz ki.
Kíváncsi leszek, hogy mi lesz, Trendlines már korrekciót vár, na meg kb. 190 Ft-os ecot (tavasz után újra). :)