Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #309385

Nem gép mellől kereskedsz, hanem telóról?

Egyelőre 970-es nyitónak néz ki, 978-ig sima ügynek néz ki.

Kíváncsi leszek, hogy mi lesz, Trendlines már korrekciót vár, na meg kb. 190 Ft-os ecot (tavasz után újra). :)