Re: nincs cím 2010. október 1. 8:47 Koffein Előzmény: #309384 ne is mond, nekem mar real arf. sincs, mert mar digipassal tudok bejelentkezni... most igy telorol plusz egy kutyuvel nem annyira egyszeru...