Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #309289

Nem leszek, de jövő hét első két napjára nem merem magára hagyni. Beállítottam ugyan egy eladást 1012-re, de beszívom, ha nem megy fel addig és inkább dél felé halad.