Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#307737 Capablanka Előzmény: #307736

bár megviccelt már, a markersben rajzolthoz képest mást mutat...(többen szóltak már)

de a munkahelyen nem rajzolgathatok..)

Re: nincs cím

#307735 Capablanka Előzmény: #307722

örülök, hogy megtaláltatok...)

nem hangsúlyoztam, de a fülescsészénél a forgalommal való kitörés nagyon fontos

én csak tanulom a TA-t, ezért kérek megerősítést

és persze poziból, még meg van a 850-es és 900 feletti pakkom, némi napizással javítva

Re: nincs cím

#307722 bargain_hunter Előzmény: #307715

Jól.

Én már tegnap este megrajzoltam magamnak, gondoltam berakom ide, de lebeszéltem magam.

Minek strapáljam, mikor senkit nem érdekel ez a papír.

De neked jó szemed van, hogy észrevetted.

Viszont forgalom kell,mert ez a pénteki, mai napi kitörési kísérlet így kudarcra van ítélve.

200-300 millás napi forgalom szükségeltetik az üdvözüléshez.

Re: nincs cím

#307715 Capablanka Előzmény: #307421

hm...a stooq megviccelt..

más

napos charton fülescsészét vélek felfedezni...csésze alja-teteje 850-920...ha forgalommal kitör, akkor 920+70=990 a célár...

jól látom?

Re: nincs cím

#307341 bargain_hunter Előzmény: #307329

:-)

Utána 1200-ig szinte szabad az út.

Jó esély mutatkozik most rá karácsonyig.

A papír bika, veszem.

Rajtam nem múlik az örömünnep. :-)

Re: nincs cím

#307329 zeeh_ Előzmény: #307327

Azt a retro 1000-ről pillanat alatt 1050-re emelkedést szeretném újra átélni. :)

Egy szép záró kijött azé…

#307086 apafi

Egy szép záró kijött azért /925/