Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #307715Jól.
Én már tegnap este megrajzoltam magamnak, gondoltam berakom ide, de lebeszéltem magam.
Minek strapáljam, mikor senkit nem érdekel ez a papír.
De neked jó szemed van, hogy észrevetted.
Viszont forgalom kell,mert ez a pénteki, mai napi kitörési kísérlet így kudarcra van ítélve.
200-300 millás napi forgalom szükségeltetik az üdvözüléshez.