Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

bargain_hunter Előzmény: #307715

Jól.

Én már tegnap este megrajzoltam magamnak, gondoltam berakom ide, de lebeszéltem magam.

Minek strapáljam, mikor senkit nem érdekel ez a papír.

De neked jó szemed van, hogy észrevetted.

Viszont forgalom kell,mert ez a pénteki, mai napi kitörési kísérlet így kudarcra van ítélve.

200-300 millás napi forgalom szükségeltetik az üdvözüléshez.