Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: Erős negyedik negyedévet vár a Rába

#308276 Capablanka Előzmény: #308267

igazatok van persze...sokszor lökték le

egyszer nem fogják...lásd pannergy

a negyedéves zárás miatt talán még holnap húzzák...erre spekizek

némmá 50 felett..

Re: Erős negyedik negyedévet vár a Rába

#308269 holnor Előzmény: #308267

igen, hosszú még a nap, nm kéne hosszú felső kanóc. de eddig biztató a kép.

Re: Erős negyedik negyedévet vár a Rába

#308267 Zabás Előzmény: #308263

csak ne borítsák vissza, holnapra már elfelejtik ezt a hírt, mikor jelent? mert az még tudtommal nagyon messze van

Re: Erős negyedik negyedévet vár a Rába

#308263 Capablanka Előzmény: #308252

itt azért megálló lesz

kíváncsi leszek holnap tudják-e még húzni

Re: Erős negyedik negyedévet vár a Rába

#308259 Zabás Előzmény: #308245

szép, mondhatom, előtte jól beparáztattak 909-el, még, jó hogy nem 900 alá zárt, akkor a stopom is aktiválódott volna

Re: Erős negyedik negyedévet vár a Rába

#308243 zeeh_ Előzmény: #308229

Átviszi-e a 940-950-et, most ez a kérdés.

943, eddig jó.

Re: nincs cím

#308080 Zabás Előzmény: #308077

ez is :(

Mtelekom is, még az ECO kitart amiben bent vagyok, de az 99-ről van, így még a broki pénzét sem termelte ki.

Re: nincs cím

#307750 holnor Előzmény: #307743

900 tartson ki, akkor nagy gond nm lehet. a papírt ismerve lassan ideje lenne egy nagyobb fehér gyertyának.

Re: nincs cím

#307743 Capablanka Előzmény: #307739

na ez az!...hír lenne aktuális!

akik meghúzták 870-ről, csak tudnak valamit...ahogy a magyar piacot ismerem...

Re: nincs cím

#307739 apafi Előzmény: #307715

Nálam is csésze. Forgalom tényleg kéne a töréshez. Az biztató, hogy óráson nagyobb forgalmak a meghúzásokban voltak. Sokat segítene egy kis rendelési kilátások emelkedését sejtető hír :)