igazatok van persze...sokszor lökték le
egyszer nem fogják...lásd pannergy
a negyedéves zárás miatt talán még holnap húzzák...erre spekizek
némmá 50 felett..
igazatok van persze...sokszor lökték le
egyszer nem fogják...lásd pannergy
a negyedéves zárás miatt talán még holnap húzzák...erre spekizek
némmá 50 felett..
igen, hosszú még a nap, nm kéne hosszú felső kanóc. de eddig biztató a kép.
csak ne borítsák vissza, holnapra már elfelejtik ezt a hírt, mikor jelent? mert az még tudtommal nagyon messze van
telitalálat...nagy fehér gyertya...)
itt azért megálló lesz
kíváncsi leszek holnap tudják-e még húzni
elsőre a 950 környéke azért kemény dió.
rába nem annyira genya mint az oti :)
szép, mondhatom, előtte jól beparáztattak 909-el, még, jó hogy nem 900 alá zárt, akkor a stopom is aktiválódott volna
sziasztok...
megtáltosodtunk?
Átviszi-e a 940-950-et, most ez a kérdés.
943, eddig jó.
jah olvastam, kemény hogy ez is megindul :)
ez is :(
Mtelekom is, még az ECO kitart amiben bent vagyok, de az 99-ről van, így még a broki pénzét sem termelte ki.
nyekk
nagy türelemmel porszívóznak....legalábbis remélem....)
900 tartson ki, akkor nagy gond nm lehet. a papírt ismerve lassan ideje lenne egy nagyobb fehér gyertyának.
na ez az!...hír lenne aktuális!
akik meghúzták 870-ről, csak tudnak valamit...ahogy a magyar piacot ismerem...